V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Dimun chystá webový Zdravotnický deník, povede ho Cikrt

Media Network Petra Dimuna a Ivo Hartmanna uvede svůj druhý online titul, prvním je Česká justice.

Tomáš Cikrt v médiích už dělal jako šéfredaktor Zdravotnických novin a moderátor Z1

Tomáš Cikrt v médiích už dělal jako šéfredaktor Zdravotnických novin a moderátor Z1

Na středu 1. října se plánuje start nového specializovaného informačního webu Zdravotnický deník. Vydavatelem bude společnost Media Network, kterou rovnými díly vlastní Petr Dimun a Ivo Hartmann a jež od letošního ledna provozuje web Česká justice. Šéfredaktorem Zdravotnického deníku bude Tomáš Cikrt.

„Potkali se tak lidé, kteří před několika lety stáli na opačných stranách barikády. Dimun po boku předsedy ČSSD Jiřího Paroubka a Cikrt v roli mluvčího ministra zdravotnictví za ODS Tomáše Julínka,“ uvádí firma.

Vystudovaný farmaceut Cikrt, který v minulosti mimo jiné vedl týdeník Zdravotnické noviny či moderoval v televizi Z1, hodlá zprostředkovávat názory „z celého politického spektra a všech zájmových skupin ve veřejné i soukromé sféře našeho zdravotnictví“.

„Chceme k tématu zdravotnictví přitáhnout také manažery a vzdělané lidi z jiných oborů, zejména ekonomiky a práva. Diskuse v českém zdravotnictví se zasekla, je překryta osobními animozitami a používá dvacet let staré argumenty. Chceme do ní vnést svěží vítr a přitom poskytovat hodnověrné informace,“ prohlásil Cikrt.