O tomto víkendu tragicky zemřel Petr Zettner, který od září jako šéfredaktor vedl Rádio Junior. Oznámil to Český rozhlas. Generální ředitel René Zavoral vzpomněl Petra Zettnera jako odborníka, profesionála a kamaráda a za sebe i rozhlas vyjádřil soustrast rodině i pozůstalým.

Distributor Linuxu Suse si vybral Taktiq

PR agentura začne pracovat pro poskytovatele open source softwaru.

Poskytovatel open source softwaru Suse si pro svou PR komunikaci vybral agenturu Taktiq Communications. „Neomezujeme se pouze na mediální vztahy. Stále víc nabízíme kompletní komunikační či marketingová řešení. Na druhé straněnás baví přinášet obsah pro novináře,“ říká Michal Uryč-Gazda, většinový vlastník a jednatel Taktiq Communications.

Suse (název je zkratkou německého označení „společnost pro vývoj systémů a softwaru“) poskytuje Linux pro komerční použití, cloudovou infrastrukturu a řešení úložišť, zajišťující firmám kontrolu jejich IT a zároveň flexibilitu. Na technologickém trhu se pohybuje přes dvacet let a již déle než rok působí jako samostatná značka také v Česku.

Uryč-Gazda vlastní agenturu Taktiq z 80 %, zbývajícími spoluvlastníky jsou Jasna Šarmanová Sýkorová a Jan Kubát (oba mají po deseti procentech).