Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Dm drogerie má vlastní řadu vlasové kosmetiky Langhaarmädchen

Nová značka vlasové péče Langhaarmädchen

Nová značka vlasové péče Langhaarmädchen

Dm drogerie uvedla na trh značku vlasové péče a stylingu Langhaarmädchen. Vlasová kosmetika obsahuje 17 produktů – šampony, vlasové masky, ochranné spreje. Ceny produktů se pohybují podle typu od zhruba 65 do 100 Kč. Od dubna je zboží značky Langhaarmädchen dostupné ve všech 226 prodejnách v Česku a v e-shopu drogerie. Langhaarmädchen je společným projektem drogerie s kadeřnicemi Ramonou Mayrovou a Julií Schindelmanovou.

Jde o další privátní značku Dm drogerie, další novou je punčochové zboží Stella JonesUvádění nových privátních značek zástupci Dm drogerie avizovali loni v říjnu na tiskové konferenci, prostor podle nich je nejen v kosmetice, ale také v potravinách. S novou privátní značkou Langhaarmädchen má drogerie celkem 26 vlastních značek na českém trhu.