Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Dm drogerie má vlastní řadu vlasové kosmetiky Langhaarmädchen

Nová značka vlasové péče Langhaarmädchen

Nová značka vlasové péče Langhaarmädchen

Dm drogerie uvedla na trh značku vlasové péče a stylingu Langhaarmädchen. Vlasová kosmetika obsahuje 17 produktů - šampony, vlasové masky, ochranné spreje. Ceny produktů se pohybují podle typu od zhruba 65 do 100 Kč. Od dubna je zboží značky Langhaarmädchen dostupné ve všech 226 prodejnách v Česku a v e-shopu drogerie. Langhaarmädchen je společným projektem drogerie s kadeřnicemi Ramonou Mayrovou a Julií Schindelmanovou.

Jde o další privátní značku Dm drogerie, další novou je punčochové zboží Stella JonesUvádění nových privátních značek zástupci Dm drogerie avizovali loni v říjnu na tiskové konferenci, prostor podle nich je nejen v kosmetice, ale také v potravinách. S novou privátní značkou Langhaarmädchen má drogerie celkem 26 vlastních značek na českém trhu.