Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Do Adisonu přišli Pokorná a Halatka

PR agentura Adison přijala na pozici PR specialistky Danielu Pokornou, která se bude starat o komunikaci klientů z oblasti životního stylu. Pokornou „přetáhl“ Adison agentuře Maxmedia, kde pracovala čtyři roky, například pro klienty Stihl, Monster Energy či iRobot. Pokorná vystudovala Vyšší odbornou školu publicistiky a Literární akademii.

Daniela Pokorná

Daniela Pokorná

Na pozici PR Executive do Adisonu dále nastupuje David Halatka. Přichází z Agentury Fáma, kde dělal rok a půl. Předtím pracoval deset let v médiích, například v Mladé frontě Dnes či History revue.

David Halatka

David Halatka

Mezi klienty agentury Adison patří Bohemia Sekt, Pivovar Litovel, Subway, Lama Mobile, Aimtec, 3M Česko, ProcesInvest, U1, DAGO, Kentico Software, Lunchtime.cz, Plastia nebo JídloTeď.cz. Ve vedení stojí Alžběta Pavlínová a Tomáš Fridrich.