Sněmovna pátrá, kdo vynesl záznam z neveřejného říjnového semináře o České televizi, píšou Seznam Zprávy, v podezření jsou poslanci ANO. Záznam posléze ve dvou dílech na YouTube zveřejnil Luboš Xaver Veselý, externí moderátor Českého rozhlasu, zde první a zde druhý díl.

Do agentury BlueGhost přišli Skácel i Ausficírová

Jaromír Skácel

Jaromír Skácel

Digitální agentura BlueGhost se v průběhu dubna a května rozrostla. Jako art director přišel Jaromír Skácel, mezi nováčky jsou i programátoři Tereza Ausficírová a Michal Erben a specialistka na PPC Karolína Petrželková. Skácel vystudoval Grafický design a nová média na UMPRUM, kde později vyučoval grafický design, působil v reklamní agentuře Ogilvy a v letech 2011 až 2018 byl členem grafického studia Mutanta. Ausficírová vyvíjela vlastní webové aplikace pro průmyslové firmy. Petrželková pracovala v Economii nebo v agentuře Blueberry.

Tereza Ausficírová

Tereza Ausficírová

„Posílení týmu Modrého ducha je logickým krokem, jímž reagujeme na rostoucí poptávku po našich službách,“ říká Lukáš Pilka, kreativní ředitel a spoluzakladatel agentury BlueGhost. Ta momentálně dává práci 25 lidem.