Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Do BlueAlliance přibyla Kafkova Fragile Media

Shromáždění BlueAlliance v Budapešti

Shromáždění BlueAlliance v Budapešti, šestý zprava s bílým límcem Daniel Kafka

Digitální agentura Fragile Media Daniela Kafky a skupiny Etnetera se jako druhá z Česka stala členem BlueAlliance, sdružení marketingových agentur ze zemí střední a východní Evropy. Cílem sdružení je pomáhat si vzájemně s mezinárodními aktivitami pro své klienty. První českým členem aliance se loni na podzim, kdy sdružení vzniklo, stala agentura Effectix.com. BlueAlliance má 15 členů dohromady v osmi zemích.

Aby byla přijata, musí agentura splnit několik podmínek – mít certifikát Premier Google Partner, prokázat silnou firemní kulturu, výsledky a know-how, které sdružení a jeho členy posune dál. „V partnerství v rámci BlueAlliance vidíme velkou příležitost, a to nejen ve spolupráci, která nabízí možnosti kvalitně obsloužit klienty v celém regionu střední a východní Evropy, ale hlavně i v možnosti vybudovat platformu pro sdílení zkušeností, best practices i pracovních příležitostí mezi partnerskými agenturami,“ uvedl majitel a šéf Fragile Media Daniel Kafka, který byl zvolen do boardu sdružení.