Do Brainz Studios přišla sedmička nových lidí

I přes současnou situaci plánuje skupina Brainz Studios letos pozice posilovat či vytvářet.

Zleva Anatolij Dzjuba (jako Joey), Trang Leová (Phoebe), Jan Kasper (Ross), Adam Mlýnek (Chandler), Jitka Tikalová (Monika), Kateřina Hanáčková (Rachel) a Marek Dvořáček (Gunther)

Zleva Anatolij Dzjuba (jako Joey), Trang Leová (Phoebe), Jan Kasper (Ross), Adam Mlýnek (Chandler), Jitka Tikalová (Monika), Kateřina Hanáčková (Rachel) a Marek Dvořáček (Gunther). Koláž a popisek: Brainz Studios

Kreativní skupina Brainz Studios od konce minulého roku výrazně posílila dedikované týmy dvou svých studií. Do studia Brainz Distruptive, zaměřeného na strategické budování značek a jejich komunikaci, v prosinci nastoupil account director Jan Kasper, který dřív působil v agenturách 2Fresh, Fallon Prague a Symbio. V novém působišti má starost klienty Sodexo, Sense Arena nebo Zdravel. K accountskému týmu se od dubna připojil také Adam Mlýnek. Přichází z Baťova institutu ve Zlíně, kde se věnoval marketingu a online komunikaci, a v portfoliu bude mít klienty MSD, E.On a Národní galerii Praha.

Studio zaměřené na virtuální a rozšířenou realitu Brainz Immersive pak koncem minulého roku posílil projektový manažer Anatolij Dzjuba se zkušenostmi z herního studia Wargaming. Teď pracuje především pro klienty Škoda Auto a Climax. Do nových projektů virtuální a rozšířené reality se od ledna zapojil také Marek Dvořáček na pozici juniorního vývojáře. Do týmu přináší především zkušenosti z dánské univerzity v Horsens, kde studoval a částečně vyučoval obor Informační technologie. Trojici nových zaměstnanců v Brainz Immersive uzavírá Kateřina Hanáčková na pozici idea maker. Dřív dělala copywriterku pro galerii Arcimboldo či redaktorku v magazínu Elle a příloze Hospodářských novin Proč ne?!

Do společného back office Brainz Studios se už v září jako finanční manažerka přidala Trang Leová, jenž dřív pracovala jako fakturační specialistka pro portál Slevomat. Od dubna nastoupila na pozici office manažerky Jitka Tikalová. Do týmu přichází z Technologické agentury ČR, kde se nejprve věnovala fondům EHP a Norska, později se jako koordinátorka starala o národní a mezinárodní projekty aplikovaného výzkumu.