Do Czech News Center přišli Svátek a Řeháčková

Jan Svátek přichází z mediální agentury Media Investments, Martina Řeháčková z Forbesu.

Jan Svátek

Jan Svátek

Nově vytvořenou pozici obchodního ředitele eventů v mediálním domě Czech News Center od začátku letoška zastává Jan Svátek. Ten v letech 2016 až 2019 vedl digitální oddělení mediální agentury Media Investments. V mediálním prostředí působí od roku 2007, zkušenosti získával nejprve v agentuře Omnicom Media Group, od roku 2010 byl v agentuře Mediacom, následně (s krátkou přestávkou) pracoval ve vydavatelství Economia, poté v mediální skupině Dentsu Aegis Network.

Martina Řeháčková

Martina Řeháčková

Obchodní tým divize deníku E15 rozšířila Martina Řeháčková. Nastoupila do pozice senior key account manager a na starost bude mít agenturní a přímý prodej a VIP zákazníky. Přichází po třech letech ve vydavatelství MediaRey, které v Česku vydává měsíčník Forbes. V minulosti působila ve vydavatelství Bauer Media, kde pět let zastávala pozici senior sales manager v titulu Žena a život, předtím strávila rok v Mladé frontě jako sales manager divize lifestylových titulů.

Vendula Tomšů

Vendula Tomšů

Pozici area business manager bude v Czech News Center nově zastávat Vendula Tomšů. Bude mít na starosti vedení týmů obchodníků podle produktové členitosti a oddělení telesales. Cílem oddělení bude nabídnout klientovi různé nové kombinace printu, eventů či speciálních projektů. Tomšů přišla do Czech News Center v roce 2017 na pozici team leader.