Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Do expozice Česka na výstavách jde 25,96 milionu

Česká turistická centrála hledá tvůrce expozice pro 17 domácích i zahraničních výstav.

Česká centrála cestovního ruchu CzechTourism dnes zveřejnila podrobnosti k již dříve avizované zakázce na prezentaci Česka na domácích a zahraničních veletrzích cestovního ruchu v roce 2017. Hodnota zakázky činí 25,96 milionu Kč. Vítěz by měl v období od 1. ledna do 31. prosince 2017 zajistit realizaci oficiální české expozice na celkem 17 vytipovaných domácích a zahraničních veletrzích cestovního ruchu, a to včetně doprovodného programu a náboru vystavovatelů. Veletrhy se budou konat v Česku, na Slovensku, v Německu, v Rakousku, v Británii, ve Španělsku, v Nizozemsku, v Rusku, se Spojených arabských emirátech a v Itálii.

Do tendru se lze hlásit do 29. srpna. Hodnotící kritéria představuje ze 60 % nabídková cena, z 30 % cena za účast na veletrhu pro vystavovatele a z 10 % inovativní prvky v expozici se vztahem k nosnému tématu CzechTourismu, kterým bude v příštím roce české baroko.