Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Do Extroverts přišli dva bývalí profi sportovci

Filip Švaříček

Filip Švaříček

Agentura Extroverts má dva nové produkční. Filip Švaříček se stará o klienta Hello Bank a vede roadshow s rodinným konceptem, která doplňuje MTB Minimee Cup v Česku. Spolupracoval i na otevření poboček pro banku v Ostravě a Brně. Nedávno se podílel na akcích na podporu Lay’s Oven Baked v Praze a Bratislavě. Kromě jiných menších eventů pracuje s týmem na přípravě aktivace nového produktu značky Biolage Raw z domu L’Oréal. Švaříček byl dřív profesionální hokejista a organizoval i menší akce. 

Vlastimil Ševr

Vlastimil Ševr

Vlastimil Ševr aktuálně připravuje podzimní Roadshow Color Cult Tour pro klienta Matrix ve třech zemích. Jako bývalý profesionální fotbalista od mládí organizoval turnaje lokálního a národního charakteru. Postupně se profiloval do festivalového prostředí. Je spoluzakladatelem příbramského coworkingu Cowárna, které postavil a dodnes provozuje. Také už 13 let funguje jeho festival Kačeři.