A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Do Extroverts přišli dva bývalí profi sportovci

Filip Švaříček

Filip Švaříček

Agentura Extroverts má dva nové produkční. Filip Švaříček se stará o klienta Hello Bank a vede roadshow s rodinným konceptem, která doplňuje MTB Minimee Cup v Česku. Spolupracoval i na otevření poboček pro banku v Ostravě a Brně. Nedávno se podílel na akcích na podporu Lay’s Oven Baked v Praze a Bratislavě. Kromě jiných menších eventů pracuje s týmem na přípravě aktivace nového produktu značky Biolage Raw z domu L’Oréal. Švaříček byl dřív profesionální hokejista a organizoval i menší akce. 

Vlastimil Ševr

Vlastimil Ševr

Vlastimil Ševr aktuálně připravuje podzimní Roadshow Color Cult Tour pro klienta Matrix ve třech zemích. Jako bývalý profesionální fotbalista od mládí organizoval turnaje lokálního a národního charakteru. Postupně se profiloval do festivalového prostředí. Je spoluzakladatelem příbramského coworkingu Cowárna, které postavil a dodnes provozuje. Také už 13 let funguje jeho festival Kačeři.