Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Do Fragile přicházejí Marková, Novotná a Šuplata

Do digitální agentury Fragile Daniela Kafky nastupují tři nové síly. Na pozici content & influencer specialist přichází Dominika Marková. Její prací bude správa sociálních sítí kosmetických firem, vyhledávání nových tváří ve světě bloggerů, influencerů či youtuberů a péče o ty stávající. Marková jde z mediálního domu Mafra, kde působila jako copywriter pro weby zabývající se módou, kosmetikou a lifestylem. Následně převzala i marketing těchto webů. Působila také v nadačním fondu Bohemian Heritage Fond jako produkční a v nakladatelství Albatros Media měla na starosti správu webu elektronických knih.

Dominika Marková

Dominika Marková

Tatiana Novotná nastupuje jako account manager. Poslední dva roky pracovala jako specialista na PPC a následně jako team leader v agenturách Inborn a Adexpres.

Tatiana Novotná

Tatiana Novotná

Martin Šuplata po studiích na Fakultě masmediální komunikace Univerzity svatého Cyrila a Metoděje v Trnavě působil na volné noze a také jako grafik ve slovenské agentuře Hype. Do Fragile jde na pozici grafického designéra.

Martin Šuplata

Martin Šuplata