Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Do Havas Digital jde Bartoňová z Dark Side

Novou digitální account manažerkou Havas Digital Prague se stává Kristýna Bartoňová.

Kristýna Bartoňová

Kristýna Bartoňová

Do agentury Havas Digital Prague ze skupiny Havas Prague nastupuje coby nová digitální account manažerka Kristýna Bartoňová z agentury Dark Side. Bude pracovat pro klienty z oboru bankovnictví a povede vybrané projekty v kategorii nového byznysu.

Bartoňová zahájila svou kariéru už během studií jako personalistka u společnosti CSP Partners, která se specializuje na vyhledávání odborníků především v oblasti automobilového průmyslu. Po studiích přišla do Dark Side, kde se jako PR executive manažerka začala po čase věnovat projektovému řízení kampaní a podílela se na tvorbě komunikačních strategií pro klienty z oblasti péče o zdraví. Stála například za projektem Muži činu, který se věnoval tématu mužské neplodnosti. Je takzvanou running ambasadorkou klubu Adidas Runners Prague, společně s Jitkou Králíkovou tvoří dvojici Running Blondies.