Do Hero & Outlaw přišla Fialková z Central Group

PR agentura Iva Půra a Marka Hanče má momentálně sedmičlenný tým, převážně ženský.

Marcela Fialková

Marcela Fialková

Komunikační agentura Hero & Outlaw, která se zaměřuje na kreativní a strategické poradenství v oblasti public relations, chce posilovat svou pozici ve stavebnictví a developmentu. Její tým proto od září rošířila Marcela Fialková, PR manažerka s novinářskou praxí z ekonomické redakce ČTK a z Ekonomu, která do agentury přichází z Central Group, kde vedla PR a komunikaci, a doplňuje tak stávající šestičlenný tým. Ten pracuje pro firmy z oblasti zdravotnictví, financí a stavebnictví, agentura je členem České rady pro šetrné budovy.

„Všichni seniorní členové týmu mají s nemovitostmi, developmentem a stavebnictvím bohaté zkušenosti, proto jej vnímáme jako perspektivní obor, kde najde uplatnění jednak netradiční přístup a operativnost malého týmu, zároveň komplexnost komunikačních služeb, kterou můžeme nabídnout díky přidružení k McCann,“ tvrdí Ivo Půr, managing director Hero & Outlaw, který agenturu založil s Markem Hančem.

Johana Lexová

Johana Lexová přišla do Hero & Outlaw na pozici account manager

Dalším přírůstkem v agenturním týmu je na pozici account manager Johana Lexová. Ta vystudovala Arts Management na Vysoké škole ekonomické v Praze a v minulosti se zabývala projektovým managementem a produkcí v oblasti umění a designu. Prošla i projektovým oddělením strukturálních fondů ministerstva školství. V týmu nahradila Zuzanu Hanibalovou, která se rozhodla pro půlroční sabatikl a s agenturou nyní spolupracuje na dálku ze svých cest po Asii.

Vedle zakladatelů Půra a Hanče, nově příchozích Fialkové a Lexové a cestující Hanibalové jsou v týmu Hero & Outlaw ještě Lucie Grošaftová, která v létě přišla z Nike, a Andrea Kačíková.

Sdílejte