Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Do Loosers přišli Práger, Růžičková a Zlatkovský

Zleva Martin Práger, Lucie Růžičková, Lukáš Zlatkovský

Zleva Martin Práger, Lucie Růžičková, Lukáš Zlatkovský

Agentura Loosers s posledním čtvrtletím roku 2017 rozšiřuje svůj produkční, vizuální i projektový tým. Nový projektový manažer Martin Práger přichází z Letiště Praha, kde se staral o marketing letištního parkování a dalších služeb. Začínal jako account manager v agentuře Dorland, kde měl jako klienty Generali a Českou pojišťovnu.

Lucii Surovcovou v produkčním týmu nahradila Lucie Růžičková. Ta dosud působila v Továrně, kde získala zkušenosti z produkce eventů a během pěti let se vypracovala na zástupkyni ředitele. V Loosers se bude kromě eventů věnovat i foto- a videoprodukci. Surovcová se přesunula do vizuálního týmu agentury. Ten posílil také fotograf Lukáš Zlatkovský, který se bude podílet na zachycení spektra kampaní a obsahu.

Jak Médiáři sdělila kreativní šéfka agentury Iva Bízová, v Loosers je nyní v závěrečné fázi výběrové řízení na tvůrce videa, po jehož příchodu bude nejen vizuální tým agentury prozatím kompletní.