Do Lundegaardu přišli Vít, Hampejs a Krčmář

Bartoňova a Fatkova IT firma rozšiřuje řady o odborníky na projektový management a UX.

Do týmu webového integrátora Lundegaard Petra Bartoně a Ondřeje Fatky nastoupili tři odborníci na projektový management a UX, konkrétně Radek Vít, Emil HampejsMichal Krčmář

Vít povede tým projektových manažerů a bude zodpovědný za rozvoj enterprise e-commerce projektů na platformě pro vytváření a provozování online prodejního kanálu Magento. Do Lundegaardu přechází ze společnosti Summit UK, kde se podílel na realizaci e-commerce projektů zaměřených zejména na britský trh.

Radek Vít

Radek Vít

Hampejs nastupuje coby senior UX designér do týmu poskytujícího služby v oblasti konzultací, návrhů a digital performance pro online business. V minulosti se podílel na realizaci omnichannel řešení pro energetické firmy (ČEZ, E.ON) a banky (AirBank, Českomoravská stavební spořitelna, Erste Group).

Emil Hampejs

Emil Hampejs

Krčmář bude v Lundegaardu zastávat pozici senior UX / digital performance konzultanta. Do Lundegaardu přešel z technologické společnosti Profinit, kde zastával pozici digitálního manažera. V minulosti pomáhal s rozjezdem české digitální agentury Vseproonline, pracoval coby webový analytik pro farmaceutickou společnost MSD a pomáhal s výkonnostním marketingem českým Socialbakers. Je specialistou na inbound marketing (jde o soubor aktivit, které se snaží přivést na firemní web návštěvníky a udělat z nich zákazníky). Na starost má například IT portál Objevit.

Michal Krčmář

Michal Krčmář

Lundegaard je dodavatelem internetových komunikačních i obchodních řešení a podnikových aplikací.