Největší komunikační skupina světa WPP se do konce letoška zbaví jednorázových plastů - brček, kelímků, příborů, lahví. Po celém světě se to dotkne víc než 3.000 kanceláří agentur WPP. V nich navíc ulehčí recyklaci. Se začátkem letošního festivalu v Cannes to oznámil šéf skupiny Mark Read.

Do Renomia Group nastoupili Salát a Martinková

Jakub Salát z AMI a Iva Martinková z AIG rozšířili PR oddělení pojišťovacího makléře.

Do oddělení komunikace a marketingu pojišťovací makléřské společnosti Renomia Group nastoupil 1. listopadu coby nový senior manažer komunikace a PR Jakub Salát z AMI Communications. Funkci specialistky PR a komunikace nově zastává Iva Martinková, která dřív pracovala jako koordinátorka marketingových kampaní v AIG.

Jakub Salát

Jakub Salát

Salát bude odpovídat za interní a externí komunikaci Renomia Group. Svou kariéru začal jako ekonomický novinář a poradce pro politický marketing. Později pracoval v českých PR agenturách. Posledních pět let zajišťoval v AMI Communications poradenství v oblasti PR a korporátní komunikace v týmu průmyslu a energetiky.

Iva Martinková

Iva Martinková

Martinková přichází z pojišťovny AIG, kde působila jako koordinátorka marketingových kampaní. Předtím pracovala jako PR konzultantka.