Na reklamním festivalu v Cannes se rozběhlo mezinárodní klání mladých kreativců Young Lions, vítězů z jednotlivých zemí, včetně českých mladých lvů. Brief za sebou už má kategorie Print, proběhl v neděli. Barbora a Artiom z Triadu popsali, jaký inzerát mají vyrobit pro WWF, podívejte.

Do Roivenue jdou jako manažeři Souček a Jimenez

Martin Souček a Emil Jimenez

Martin Souček a Emil Jimenez

Analytický startup zaměřený na integraci marketingových kanálů Roivenue ustavuje dvě funkce ve vrcholovém vedení. Provozním ředitelem se stal Martin Souček, který předtím působil na podobné pozici ve startupu Response:now a v minulosti také založil a 10 let vedl filmovou distribuční firmu 24snails. Role marketingového ředitele se ujal Emil Jimenez, který založil a bezmála 10 let vedl pražskou komunikační agenturu Passion Communications, předtím byl jako art director v agenturách Leo Burnett či Lowe.

Na dva nové manažery přecházejí některé povinnosti generální ředitele Roivenue Pavla Šímy. Ten se má věnovat rozvoji produktu a obchodu v londýnské kanceláři Roivenue, která se právě otevírá. Kromě Londýna buduje startup zastoupení v Bratislavě a Varšavě, operuje přitom s čerstvou investicí od Pale Fire Capital. V základním týmu má 25 lidí a přibližně stejný počet externích spolupracovníků.