Do systému zpoplatnění Piano přibyly na Slovensku další deníky a týdeníky

Deníky Korzár a Plus 1 Deň a týdeníky plus7dní a The Slovak Spectator jsou dalšími tituly, které na slovenském webu zpoplatnily svou online nabídku, počínaje dneškem 6. února. V rámci systému Piano je takových publikací už přes 50, od 12 různých vydavatelů.

Vydavatelství Petit Press vstupuje do Piana se svou největší regionální publikací, deníkem Korzár, který pokrývá východní Slovensko. „Zpoplatnění exkluzivního obsahu na webu bude brzy pro všechny vydavatele přirozené,“ podotkl šéfredaktor Korzáru Peter Bercik.

Vydavatelská společnost 7 Plus chce vybírat peníze za obsah plus7dni, nejčtenějšího slovenského týdeníku, a deníku Plus 1 Deň. V Pianu už déle funguje jejich web Pluska, teď do něj vydavatel vloží exkluzivní články, rozhovory, videa, podcasty a speciální materiály z tematických webů iZdravie, iZahradkar, iPekneByvanie a ženský Glanc.

Do slovenského systému zpoplatnění vstupuje též vydavatelství The Rock s titulem The Slovak Spectator, anglicky psaný týdeník, s přístupem k PDF aktuálního čísla a archivu online.