Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Do týmu AMI přibyly Balharová a Hořínková

Novými account manažerkami PR agentury se staly Jana Balharová a Monika Hořínková.

Novou account manažerkou PR agentury AMI Communications se stala Jana Balharová. Nastoupila do týmu, který pečuje o klienty ze segmentu nápojů. V témže týmu povýšila do funkce account manažerky také Monika Hořínková.

Jana Balharová

Jana Balharová

Balharová v minulosti pracovala především pro klienty z řad potravinářství, kosmetiky a stavebnictví. První zkušenosti získala v agentuře Previa CR, od roku 2009 pak pracovala v PR Consultants. V AMI Communications bude shodou okolností pečovat i o svého dřívějšího klienta, Karlovarské minerální vody. 

Monika Hořínková

Monika Hořínková

Hořínková se v oblasti PR a médií pohybuje osm let. Začínala jako novinářka, posléze se dostala k marketingu a PR. Do AMI Communications přišla v září 2014 z brněnské PR agentury Lesensky.cz. V minulosti také působila na tiskovém odboru Masarykovy univerzity, ve zpravodajské redakci TV Prima nebo v deníku Mladá fronta Dnes. V AMI Communications má na starost především komunikaci Plzeňského Prazdroje, Pilsner Urquell a Karlovarských minerálních vod.