Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Do týmu AMI přibyly Balharová a Hořínková

Novými account manažerkami PR agentury se staly Jana Balharová a Monika Hořínková.

Novou account manažerkou PR agentury AMI Communications se stala Jana Balharová. Nastoupila do týmu, který pečuje o klienty ze segmentu nápojů. V témže týmu povýšila do funkce account manažerky také Monika Hořínková.

Jana Balharová

Jana Balharová

Balharová v minulosti pracovala především pro klienty z řad potravinářství, kosmetiky a stavebnictví. První zkušenosti získala v agentuře Previa CR, od roku 2009 pak pracovala v PR Consultants. V AMI Communications bude shodou okolností pečovat i o svého dřívějšího klienta, Karlovarské minerální vody. 

Monika Hořínková

Monika Hořínková

Hořínková se v oblasti PR a médií pohybuje osm let. Začínala jako novinářka, posléze se dostala k marketingu a PR. Do AMI Communications přišla v září 2014 z brněnské PR agentury Lesensky.cz. V minulosti také působila na tiskovém odboru Masarykovy univerzity, ve zpravodajské redakci TV Prima nebo v deníku Mladá fronta Dnes. V AMI Communications má na starost především komunikaci Plzeňského Prazdroje, Pilsner Urquell a Karlovarských minerálních vod.