Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Do týmu Ogilvy pro Tesco přišly další čtyři ženy

Katarzyna Kantorová, Jana Kubíková, Katarína Lukáčová a Martina Řehořová rozšířily agenturní tým, který od srpna dělá pro obchodní řetězec v celém regionu.

Katarzyna Kantorová, Jana Kubíková, Katarína Lukáčová a Martina Řehořová

Zleva Katarzyna Kantorová, Jana Kubíková, Katarína Lukáčová a Martina Řehořová

K víc než třiceti lidem, které reklamní agentura Ogilvy & Mather vyhradila na práci pro klienta Tesco, přibyly další čtyři accountky. Jsou to Katarzyna Kantorová, Jana Kubíková, Katarína Lukáčová a Martina Řehořová. Ogilvy pro Tesco od dubna zajišťuje veškerou nadlinkovou komunikaci v Česku, v srpnu se spolupráce rozšířila i na Slovensko, Polsko a Maďarsko.

Kdo jsou nové ženy v Ogilvy

Katarzyna Kantorová

Katarzyna Kantorová bude v Ogilvy & Mather zastávat pozici junior account manager. Vystudovala obor Marketingová komunikace na Vysoké škole finanční a správní, Mediální studia na Univerzitě Karlově a titul MBA získala na City University of Seattle. Zkušenosti v oblasti marketingu a produkce sbírala ve Scio.cz či neziskové organizaci PZKO.

Jana Kubíková

Jana Kubíková nastoupila do Ogilvy & Mather na pozici account executive. Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze a před svým nástupem do Ogilvy pracovala jako key account executive pro české zastoupení společnosti Story Design v Moskvě, kde dva roky žila.

Katarína Lukáčová

Katarína Lukáčová přichází do Ogilvy & Mather na pozici account executive. Vystudovala mezinárodní obchod a v minulosti působila v oblasti HR a interní komunikace ve farmaceutické firmě.

Martina Řehořová

Martina Řehořová nastoupila do Ogilvy & Mather na pozici assistant account executive. Vystudovala obor Veřejná správa a regionální rozvoj na České zemědělské univerzitě v Praze a do Ogilvy přichází z ministerstva vnitra.