A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Dobrý web vzal Rýdla zpět z televize Prima

Lukáš Rýdl

Lukáš Rýdl

Do digitální agentury Dobrý web se po necelém roce vrátil Lukáš Rýdl. Dosud působil jako manažer online marketingu televize Prima a věnoval se plánování digitálních kampaní televize. Předtím v Dobrém webu vedl realizační tým specialistů online marketingu a zároveň působil jako školitel. Teď přichází na pozici poradce pro digitální vývoj. „Jeho nová role bude víc prozákaznická, než kdykoliv předtím. Od jeho opětovného angažmá si slibujeme aplikaci inovovaného přístupu k práci, především s novými zákazníky,“ říká Michal Mládek, obchodní a marketingový šéf Dobrého webu.

Digitální agentura Dobrý web se věnuje optimalizacím uživatelských rozhraní webů, také vytváří cílené kampaně. Mezi její klienty patří Air Bank, Outdoor Concept, E.on či O2. Agentura si na komunikaci s médii a konzultaci sociálních sítí nedávno najala Rubikon PR.