V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Drtinová a Veselovský avizují DV TV

Dodávka videa pro Bakalovu Economii nabývá konkrétní podoby.

Dnes zveřejněná značka nového podniku s internetovým videem

Dnes zveřejněná značka nového podniku s internetovým videem

Upoutávka připomíná filmový sci-fi thriller

Upoutávka připomíná filmový sci-fi thriller

Nový podnik bývalých moderátorů České televize Daniely Drtinové a Martina Veselovského zřejmě ponese název DV TV, postavený na počátečních písmenech svých hlavních tváří. Svědčí o tom další upoutávka, kterou dnes zveřejnili. Zaregistrovanou mají také doménu dvtv.cz, drží ji editor Jan Rozkošný, další z celkem pětičlenného týmu. Do něj patří i editoři Jan Ouředník a Lenka Vinšová.

Pětice z Událostí, komentářů v těchto dnech finalizuje dohodu s vydavatelstvím Economia Zdeňka Bakaly. Pro ně má jako samostatná firma dodávat rozhovory a debaty na denní bázi pro vysílání na webu, Economia má shánět reklamu a program propagovat. Jak autoři nedávno řekli Lidovým novinám, chtějí denně produkovat „něco, co jinde diváci dostanou jen obtížně“, a to „nesestříhaný a needitovaný obsah“.

Drtinová s Veselovským věnovali poslední týdny propagaci svého „garážového projektu“, jak se jejich podniku začalo říkat podle série upoutávek na YouTube. Drtinová o projektu mluvila na pražské právnické fakultě či v Senátu, Veselovský se nechal pohostit v Show Jana Krause. Až projekt odstartuje, Economia věří, že ho dokáže dostatečně zpropagovat směrem je svým internetovým návštěvníkům, jichž má měsíčně 3,9 milionu, denně pak 651 tisíc.