V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Duben na televizi Barrandov: Iveta Bartošová jako legenda zábavy a Hříchy pro pátera Knoxe

Na příští měsíc připravuje televize Barrandov další dávku programového mixu, který se ji osvědčil, tedy bulvárně-dokumentární cykly vlastní tvorby i opakování kdysi populárních pořadů Československé televize.

Od 2. dubna půjde na Barrandově každé pondělí večer série Legendy televizní zábavy. V prvním dílu nazvaném Pravdivý příběh Ivety B. odvyprávějí tvůrci pohnuté osudy mediálně nejzajímavější postavy dnešního Česka Ivety Bartošové. Další díly přiblíží “ostravské slavice” (16. dubna), Petra Muka (23. dubna) či Petra Jandu (30. dubna).

Od 6. dubna bude Barrandov o pátečních večerech bojovat proti úspěšnému seriálu České televize Vyprávěj reprízou cyklu ČST z roku 1992 Hříchy pro pátera Knoxe, který podle detektivek Josefa Škvoreckého natočil režisér Dušan Klein a do hlavní role obsadil coby barovou tanečnici Zlatu Adamovskou.

V sobotu 21. dubna pokračuje volný cyklus dokumentů o známých lidech, tentokrát to bude Tajemství Josefa Dvořáka, u příležitosti hercových 70. narozenin. Režie se ujal zkušený František Polák.