Česká televize, Nova i Prima oznámily, kdy hodlají vysílat duely DrahošZeman. ČT už o víkendu naplánovala duel na čtvrtek 25. ledna od 20 hodin, odvysílá ho na ČT1 a ČT24, oba pozvání písemně potvrdili a „moderování bylo tradičně nabídnuto Václavu Moravcovi„. Nova dnes avizovala debatu na neděli 21. ledna ve 20.00. Prima tu svou plánuje na úterý 23. ledna ve 20.15, a to z Hudebního divadla Karlín s kapacitou 921 míst. „Pozváni byli oba kandidáti. Prezident Miloš Zeman pozvání do debaty přijal, na odpověď Jiřího Drahoše čekáme,“ sdělila Nova. I Primě Zeman potvrdil, na Drahoše se čeká. Ten hodlá jít jen do dvou duelů – na ČT a pak na televizi, kterou vybere Zeman.

Dudková z AMI v komunikaci svazu průmyslu

Lenka Dudková

Lenka Dudková

Na pozici PR manažerky sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy České republiky nastupuje Lenka Dudková. Bude spolupracovat na externí a interní komunikaci svazu. Konkrétně bude zodpovídat za přípravu materiálů pro média a stane se šéfredaktorkou odborného časopisu Spektrum. Svaz průmyslu a dopravy ČR přímo zastupuje 136 českých firem, další tisíce pak prostřednictvím 30 oborových svazů a asociací. Je největším zaměstnavatelským svazem v Česku.

Absolventka oboru Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Dudková dosud působila šest let – v letech 2011 až 2017 – v agentuře AMI Communications, kde se věnovala hlavně media relations a mediálnímu poradenství pro klienty z oblasti zdravotnictví, zajišťovala pro ně i mediální tréninky. Pracovala pro farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline, Amgen či Astellas Pharma, pro Českou urologickou společnost ČLS JEP nebo Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze.