Superdebaty České televize, iDnes.cz, Blesku, Deníku, Radiožurnálu i Duel Novy jsou za námi. Volební výsledky bude sledovat hlavně ČT24, poprvé ve velkém Nova. iDnes.cz přidá v sobotu od 13.55 volební studio s Václavem Klausem a Jiřím Paroubkem, Blesk v neděli od 15.00 na webu interview s Milošem Zemanem.

Dudková z AMI v komunikaci svazu průmyslu

Lenka Dudková

Lenka Dudková

Na pozici PR manažerky sekce komunikace Svazu průmyslu a dopravy České republiky nastupuje Lenka Dudková. Bude spolupracovat na externí a interní komunikaci svazu. Konkrétně bude zodpovídat za přípravu materiálů pro média a stane se šéfredaktorkou odborného časopisu Spektrum. Svaz průmyslu a dopravy ČR přímo zastupuje 136 českých firem, další tisíce pak prostřednictvím 30 oborových svazů a asociací. Je největším zaměstnavatelským svazem v Česku.

Absolventka oboru Marketingové komunikace na Fakultě multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Dudková dosud působila šest let – v letech 2011 až 2017 – v agentuře AMI Communications, kde se věnovala hlavně media relations a mediálnímu poradenství pro klienty z oblasti zdravotnictví, zajišťovala pro ně i mediální tréninky. Pracovala pro farmaceutické společnosti GlaxoSmithKline, Amgen či Astellas Pharma, pro Českou urologickou společnost ČLS JEP nebo Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze.