Dušan Drábek řídí v BNP Paribas průmyslové a logistické nemovitosti

Dušan Drábek

Dušan Drábek

Mezinárodní poradenská firma BNP Paribas Real Estate získala do oddělení průmyslových nemovitostí Dušana Drábka. Nově se stal vedoucím průmyslových a logistických nemovitostí v Česku a na Slovensku. Jedná se o nově vytvořenou pozici. Drábkovou hlavní odpovědností bude zajišťování řešení na míru pro klienty v obou zemích. Bude se zaměřovat také na další obchodní rozvoj v oblasti průmyslových nemovitostí, a to v úzké spolupráci s centrálou pro střední a východní Evropu ve Varšavě.

Drábek do BNP Paribas Real Estate přišel po čtrnáctiletém působení u přepravní firmy DB Schenker, kde zastával převážně manažerské pozice v oblasti mezinárodního obchodu a smluvní logistiky.

Rozšiřování regionálních struktur a posilování lokálních kompetencí jsou klíčovými prvky naší strategie. V sektorech průmyslu a logistiky v České republice vidíme velký potenciál, a proto jsme Dušana Drábka pověřili misí jejich obchodního rozvoje. Jeho zkušenosti a znalosti specifik těchto trhů představují velkou hodnotu, kterou bychom rádi využili a na které chceme dále stavět,“ uvedla Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, vedoucí oddělení průmyslových a logistických nemovitostí pro střední a východní Evropu v BNP Paribas Real Estate.