Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Přijďte zhlédnout nové mobilní aplikace a vyhrát telefony. Dvanáctá AppParade už v pondělí 16. 9.

Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky. Už teď stahujte hlasovací aplikace pro iOS, Android či Windows Phone.

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Přehlídku mobilních aplikací AppParade hostí Bio Oko na Praze 7. Foto: Tomáš Pánek

Další přehlídka „domácí tvorby“ v oblasti aplikací pro mobilní telefony a tablety je zase tady. Celkově už dvanáctá AppParade proběhne v pondělí 16. září 2013 tradičně v Biu Oko na Praze 7, od 20.30. Přinese opět prezentace nejnovějších děl tuzemských vývojářských studií.

Vývojářům i divákům přinese ceny, a to díky partnerům Seznam.cz, IBM, VodafoneHTC. Divácké hlasování přes SMS zajišťuje Crazy Tomato. Hlasovat půjde i přes aplikace pro iOS, Android a Windows Phone – vytvořilo je studio Pematon.

Partneři přehlídky AppParade

AppParade

Coby pořadatelé přehlídku koncipujeme jako setkání předních představitelů nového byznysu v Česku, sestávající z prezentací konkrétních děl.

Přihlášení vývojáři se představí se svými novými aplikacemi. Každý bude mít na popis jedné své vybrané aplikace maximálně 3 minuty.

Hlasováním publikum rozhodne, kterou aplikaci považuje za nejlepší. Jak už se stalo dobrým zvykem, obdarovaný bude vítěz i jeden z hlasujících diváků. A to díky našim partnerům.

CO VÍTĚZŮM NABÍDNOU NAŠI PARTNEŘI

  • Seznam.cz v letošním roce soustředí svou přítomnost na AppParade do vyzkoušené Seznam.cz Test Zone - od 19.00 do 20.30 dá v prostorách kina možnost vyzkoušet si mobilní stránky a aplikace na různých přístrojích a platformách.
  • Mezi partnery je i tento rok společnost IBM, její zástupci budou opět vybírat nejlepší firemní aplikaci, nově už ale ne ze samostatné kategorie, ale ze všech aplikací soutěžících v jediném „pelotonu“.
  • Partnerem zůstává i mobilní operátor Vodafone, který ze všech soutěžících aplikací bude opět vybírat Divokou kartu Vodafonu, čímž si aplikace vyslouží komunikační podporu této telekomunikační společnosti. Jedné či jednomu z hlasujících věnuje mobilní telefon Huawei Ascend P6.
  • Mezi partnery jsme letos přivítali výrobce mobilních telefonů HTC. Mobilním telefonem HTC One Mini obdaruje výherce diváckého hlasování.

Přihlášky byly uzavřeny.

Můžete se podívat, jak vypadalo předchozích jedenáct přehlídek. Průběžné informace o AppParade sledujte na Facebooku.

Závěrem upozorňujeme ještě na soutěž Mobile for Good Europe Awards (dříve Smart Accessibility Awards), kterou vyhlašuje Vodafone Foundation vyhlašuje třetím rokem soutěž o nejlepší společensky prospěšné mobilní aplikace pro iOS a Android. Vítězové si ve čtyřech kategoriích rozdělí 200.000 eur, tedy více než 5.000.000 Kč. V minulosti cenu získala například česká aplikace Big Launcher. Termín odevzdání přihlášek je 15. října 2013. Více informací a podmínky soutěže najdete na www.mobileforgoodeuropeawards.com.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131