Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

Dvě divize Home Creditu řídí Kořenek a Behulová

Martin Kořenek dostal na starost řízení vztahů se zákazníky, Katarína Behulová vymáhání.

Vedoucí tým úvěrové společnosti Home Credit z portfolia finanční skupiny PPF rozšířili dva noví manažeři. Do funkce ředitele divize CRM (řízení vztahů se zákazníky) nastoupil Martin Kořenek, novou  ředitelkou integrované divize collections (vymáhání pohledávek) se stala Katarína Behulová. Behulová nastupuje na dosud neobsazený post, Kořenek ve funkci nahrazuje Jiřinu Nedbálkovou, která v ní působila od loňského dubna

Martin Kořenek

Martin Kořenek

Kořenek zahájil svou kariéru jako analytik poradenské a technologické společnosti Accenture, z níž přešel do České pojišťovny. Pak působil ve Vodafonu a v Citibank, kde se v různých manažerských pozicích věnoval především řízení vztahu se zákazníky, péči o zákazníky a prodeji. Před nástupem na současnou pozici krátce pracoval ve společnosti Home Credit International jako CRM group manažer.

Katarína Behulová

Katarína Behulová

Behulová začala pracovat jako finanční kontrolorka v Piešťanech, odkud v roce 2000 přešla do Home Creditu, kde již zůstala. Kromě slovenského zastoupení působila v Kazachstánu a naposledy na Filipínách jako ředitelka oblasti operations. Věnuje se péči o klienty, prodeji, vymáhání a risk managementu.