V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

E-shop Kasa.cz bude doručování zajišťovat hlavně vlastními silami

Jeden z největších tuzemských online obchodů Kasa.cz rozšiřuje vlastní dopravu zboží zákazníkům pod označením Komfort a také síť svých výdejen. Oznámil totiž, že pozoruje snížení kvality služeb velkých dopravců a České pošty, které každoročně způsobuje nápor při listopadovém výprodeji Black Friday a předvánočních nákupech.

„Velcí smluvní dopravci a pošta nejsou při velkém zájmu zákazníků stoprocentně spolehliví, proto jsme se rozhodli zejména u rozměrnějších balíků víc sázet na vlastní dopravu Komfort. V rámci ní například velkou elektroniku nejen dovezeme, ale taky zapojíme. Přes Českou poštu pak vozíme spíše menší zásilky,“ popisuje manažerka komunikace Kasa.cz Andrea Jankovcová.

Výrazný nárůst očekává Kasa.cz v rámci výprodejů Black Friday, které letos vyvrcholí v pátek 23. listopadu, a odhaduje až trojnásobný nárůst prodeje proti běžnému období. Meziročně vzroste prodej o 35 %. 

Své vybrané pobočky Kasa.cz zaváží v předvánočním období až třikrát denně sedm dní v týdnu. Počet výdejních míst KasaPoint, kde je výdej zdarma, vzrostl letos z 90 na 120, což umožní obsloužit víc zákazníků než loni. Zákaznický nárůst odhaduje na 28 %. Z centrálního skladu Kasa.cz vypraví každý den až 120 aut. Navýšila také počet skladníků přibližně o 40 %.