Národní federace hudebního průmyslu rozeslala v podobě PDF první číslo čtvrtletníku Svět vinylů, pro první kvartál 2018. Jde o přehled novinek, redakci vede Josef Vlček. „Vzhledem k rostoucí oblibě tohoto specifického formátu jsme přistoupili k této formě jeho propagace,“ vzkazují gramofirmy.

E15 na webu zavádí studentskou sekci

Šéfem zpravodajsko-publicistické rubriky pro posluchače vysokých škol je Filip Zajíček.

Filip Zajíček. Foto: Mladá fronta

Filip Zajíček. Foto: Mladá fronta

Zpravodajský web E15.cz vydavatelství Mladá fronta od září nabízí tematické články v nově vytvořené sekci Studenti. Její redakci tvoří vysokoškolští studenti ekonomie, práva a žurnalistiky. Šéfredaktorem je Filip Zajíček. Cílovou skupinou nové obsahové sekce, která zkušebně fungovala od června, jsou právě posluchači vysokých škol. Číst mohou o úspěších v podnikání, kariérním vývoji, sekce zahrnuje i komentáře.

„Mezi studenty je stále větší povědomí o tom, že jen vystudovat vysokou školu nestačí a že už během studia musí myslet na svou budoucí kariéru a přizpůsobit jí své aktivity. Rozhovory s mladými úspěšnými lidmi našim čtenářům poskytují inspiraci pro profesní a osobnostní rozvoj a rady, jak dosáhnout svých cílů,“ přibližuje Zajíček.