A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Earned Media 2017

První konference věnující se získaným médiím. Pořádá agentura Konektor Social

Rostislav Starý. Foto: Vojta Herout

Konferenci pořádá tým Rostislava Starého. Foto: Vojta Herout

Získaná (earned) media hrají často rozhodují o úspěchu či neúspěchu kampaně. Konference Earned Media 2017 se zaměří na to, jakou roli hrají v integrované komunikaci a jak z nich vytěžit maximum. Akce proběhne ve čtvrtek 12. října 2017 v Theatre Royal na Praze 2.

O zkušenosti, jak si získat pozornost, se podělí mj. autorka bestselleru Reputation Playbook Jennifer Janson, reportér pořadu A dost! Jan Tuna, blogger roku Kovy, datový analytik Josef Šlerka, politický komentátor Jindřich Šídlo, předseda spolku Meltingpot Antonín Parma, dokumentaristka Jarmila Štuková a další.

Krátké dynamické příspěvky, zajímaví spíkři, žádné recyklované přednášky. A jako bonus – unikátní výzkum o českých milleniálech realizovaný na jaře a v létě 2017 agenturami PR.Konektor, NMS Market Research a Scio. Ke každé registraci kompletní výzkumná zpráva zdarma!