Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

Economia spouští nové videostudio, i pro DV TV

Nové studio v sídle Economie v pražském Karlíně

Nové studio v sídle Economie v pražském Karlíně

Nové studio v sídle Economie v pražském Karlíně

Nové studio v sídle Economie v pražském Karlíně

V newsroomu vydavatelství Economia v pražském Karlíně ode dneška funguje nové studio pro natáčení videopořadů. Vznikat tam mají všechny hlavní pořady i živé speciální debaty pro zpravodajský web Aktuálně.cz či pro Hospodářské noviny, přesouvá se tam rovněž veškerá produkce internetové televize DV TV, s níž má Economia dlouhodobý kontrakt na dodávku obsahu.

Studio má několik variabilních prostředí – jedna část je odhlučněná a bude sloužit pro byznysové debaty Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin, v další části zůstal průhled do redakčního zázemí a natáčet se tam bude třeba nový televizní glosář Ovladač Kamila Fily, pořad o dění na sociálních sítích Sociál či Fakenews Show, glosy analytika časopisu Ekonom Davida Klimeše.

Také produkce DV TV, respektive moderátorů Daniely Drtinové, Martina Veselovského a Emmy Smetana, bude točit v otevřené části, v pozadí jejich interview tak zůstane pohled do newsroomu, stejně jako v jejich dosavadním prostoru – na vyvýšeném stupínku v jiné části redakce.