V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Ekolo Test & Fest

Přijďte si vyzkoušet nejrůznější druhy elektrických kol, včetně horských, a to vše zdarma

eKolo

Prodejna eKolo na Praze 4

O víkendu 19. a 20. května pořádá společnost ekolo.cz, specialista na prodej elektrických kol české i zahraniční produkce, akci Ekolo Test & Fest. Na ni si budou zájemci moci vyzkoušet desítky modelů terénních i cestovních elektrických kol od více než 20 různých výrobců, kteří reprezentují vesměs kompletní celou nabídku na českém trhu. Testování a celodenní program proběhne v blízkosti prodejny ekolo.cz v pražské Krči. Vstup na festival i testování je pro příchozí zdarma.

Horská elektrická kola si zájemci budou moci bezplatně vyzkoušet na testovacím okruhu o délce 3.200 metrů, na kterém překonají převýšení 85 metrů. Na trase se budou muset vypořádat s prudkými stoupáními v přilehlém Krčském a Michelském lese. Po těchto stezkách zájemce o svezení provedou zkušení bikeři, kteří se ochotně podělí o rady a tipy týkající se bezpečné a zábavné jízdy s elektrokolem v terénu. Cestovní elektrokola návštěvníci otestují na kopcovitém okruhu v uzavřeném areálu bez automobilového provozu. Testovací okruh je provede jak po asfaltovém, tak kostkovém povrchu.

E-kola budou moci vyzkoušet všichni příchozí starší 18 let. Návštěvníci akce, kteří se v jejím průběhu rozhodnou pro pořízení nového elektrokola, se mohou těšit na zajímavá cenová zvýhodnění. V průběhu dne bude zajištěn doprovodný program na pódiu a samozřejmě také občerstvení.

Ekolo Test & Fest se uskuteční za každého počasí na adrese Pod Višňovkou 29, Praha 4 - Krč a koná se pod záštitou starosty Prahy 4 Petra Štěpánka.