Digitální agentury v Atlasu ukázaly, co mají letos nového. Podívejte se na fotografie a prezentace.

Časopisy Ekonom a Respekt uvádějí společnou edici speciálů o byznysu

Náklad speciálů je 41 tisíc výtisků – 28 tisíc půjde předplatitelům, 13 tisíc za 79 Kč do volného prodeje.

Byznys idol, speciál Ekonomu a Respektu

Byznys idol, speciál Ekonomu a Respektu

Vydavatelství Economia uvádí na trh časopisové speciály Edice Fenomén, společný produkt týdeníků Ekonom a Respekt. Vycházet budou čtyřikrát ročně, první číslo nazvané Byznys idol bude v distribuci už zítra 19. května.

Nová edice se zabývá tématy, která stojí v popředí zájmu čtenářů obou titulů, oznámilo vydavatelství. Autorský tým tvoří přední novinářské osobnosti z obou redakcí.

Jednotlivá čísla budou mít rozsah 80 až 120 stran. Celkový náklad každého speciálu je 41 tisíc výtisků, přičemž 28 tisíc jich bude distribuováno předplatitelům obou týdeníků a 13 tisíc půjde za cenu 79 Kč do volného prodeje.

Edice Fenomén v roce 2011

  1. Byznys idol (19. 5.): Vybraní čeští topmanažeři a byznysmeni se svěřují, kdo byl a je jejich manažerský idol, kterým se nechali inspirovat při rozjezdu kariéry. Kdo na ně měl největší vliv? Jaká jsou jejich pravidla pro úspěch v byznysu? Čeho je naopak třeba se vyvarovat? Součástí bude manažerské desatero českých byznysmenů a profil „idolu“.
  2. Historické osobnosti (13. 6.): Česká historie nabízí velké množství mimořádných osobností, které jsou výjimečné svým osudem, myšlenkami či šikovností. Profily mnohých z nich – Karlem Havlíčkem Borovským počínaje a Ivanem Magorem Jirousem konče – přinese druhý speciál z Edice Fenomén.
  3. Nej… Češi a firmy v zahraničí (22. 9.): Top české firmy v cizině. Jaké jsou jejich příběhy úspěchu? Co musíte udělat, abyste pronikli do zahraničí? Rady majitelů či šéfů firem, čeho se vyvarovat při zahraniční expanzi a kam je nejtěžší nebo naopak nejlehčí proniknout?
  4. Technologie (31. 10.): Svět technologií stále více ovlivňuje náš život. Neuplyne měsíc, aby nebyla zveřejněna nějaká novinka, která nás posouvá dramaticky kupředu. Přehled technologických trendů z Česka i ze světa přináší poslední letošní vydání Edice Fenomén.