Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Ekonomický deník E15 uvedl aplikaci pro iPad a verzi pro čtečku Kindle

Aplikaci pro iPad podpořila Komerční banka, na čtvrt roku zabrala polovinu reklamních ploch.

E15 pro iPad a Kindle

E15 pro iPad a Kindle

Ekonomický deník E15 vydavatelství Mladá fronta uvedl svou mobilní aplikaci pro tablety iPad a verzi pro elektronické čtečky Kindle.

Je tak zdarma k dispozici na všech dostupných druzích distribučních platforem: tištěný na papíře (od konce roku 2007), na webu ve verzi PDF (od roku 2008), v telefonech iPhone (od léta 2010) a nově na tabletech a e-čtečkách.

Aplikace pro iPad je ke stažení grátis. Obsah je v ní aktualizován průběžně, v balících zhruba jednou za hodinu. „Vždy je v aplikaci aktuální obsah, nejsou to zastarávající noviny z rána. Denně posíláme asi 50 až 100 zpráv,“ sdělil Médiáři ředitel online divize Mladé fronty Petr Bednář.

Aplikaci pro iPad podpořila Komerční banka, zaplatila si tříměsíční kampaň na polovině všech reklamních ploch v rámci aplikace. Po první čtvrtrok má v rámci inzerce exkluzivitu na bankovní služby.

K odběru černobílé verze pro čtečky Kindle se lze přihlásit na www.E15.cz/Kindle a vybrat si vydání. Následně mají do čtečky přicházet až čtyřikrát denně aktuální vydání článků z E15.cz.