Emailing v Nydrle vede Koupil

Karel Koupil

Karel Koupil

Do agentury Nydrle na pozici emailing strategist nastoupil Karel Koupil. Se skupinou Kindred Group, do níž Nydrle patří, spolupracoval od loňska na dílčích projektech, teď v agentuře dostal na starost tým emailingových specialistů, se kterým zaštiťuje kompletní servis od návrhu komunikační strategie přes práci s databázemi až po analytiku kampaní pro klienty agentury. Spolupracuje také s novým interním datovým týmem Navidator.

„E-mailing je pro nás klíčový kanál z hlediska práce s databázemi a publiky klienta. Přestože má řada firem tendence jeho roli podceňovat, patří mezi nejefektivnější komunikační online kanály. Chceme plnit roli strategického partnera, který klientům pomůže potenciál tohoto kanálu maximálně vytěžit a integrovat ho do komunikačního mixu, aby dlouhodobě přinášel požadovaná KPI,“ vysvětluje Koupil.

Ten se digitálnímu marketingu věnuje od roku 2003. Spoluzaložil nástroj pro chytré rozesílání e-mailů Email Machine, který využívají firmy jako Nestlé nebo Česká pojišťovna.

Sdílejte