V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

EMD Consultants pro akcelerátor StartupYard

PR akcelerátoru StartupYard zajistí agentura Milana Deutsche a Lenky Valtové.

PR komunikaci startupového akcelerátoru StartupYard zajistí agentura EMD Consultants Milana Deutsche a Lenky Valtové. Ta už pro akcelerátor pracovala v druhé polovině loňského roku v rámci pilotního projektu a spolupráce bude nadále pokračovat. 

Úkolem agentury bude profilovat akcelerátor a jeho hlavní tvář, ředitele Cedrica Maloux, v médiích, která oslovují potenciální startupy, investory a korporace. Zároveň má zviditelnit příběhy jednotlivých firem, které programem prošly a působí na trhu nebo expandují do zahraničí. „Zaměříme se na intenzivní komunikaci a budeme cílit na celou ekonomickou komunitu od investorů přes potenciální startupy až po velké korporace, které hledají inovativní řešení,“ tvrdí ředitel EMD Consultants Deutsch.

StartupYard je akcelerátor se sídlem v Praze, jehož programem loni prošlo 16 startupů, které podle jeho informcí získaly investice ve výši 19 milionů Kč.