Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

EMD Consultants pro akcelerátor StartupYard

PR akcelerátoru StartupYard zajistí agentura Milana Deutsche a Lenky Valtové.

PR komunikaci startupového akcelerátoru StartupYard zajistí agentura EMD Consultants Milana Deutsche a Lenky Valtové. Ta už pro akcelerátor pracovala v druhé polovině loňského roku v rámci pilotního projektu a spolupráce bude nadále pokračovat. 

Úkolem agentury bude profilovat akcelerátor a jeho hlavní tvář, ředitele Cedrica Maloux, v médiích, která oslovují potenciální startupy, investory a korporace. Zároveň má zviditelnit příběhy jednotlivých firem, které programem prošly a působí na trhu nebo expandují do zahraničí. „Zaměříme se na intenzivní komunikaci a budeme cílit na celou ekonomickou komunitu od investorů přes potenciální startupy až po velké korporace, které hledají inovativní řešení,“ tvrdí ředitel EMD Consultants Deutsch.

StartupYard je akcelerátor se sídlem v Praze, jehož programem loni prošlo 16 startupů, které podle jeho informcí získaly investice ve výši 19 milionů Kč.