V neděli po osmé začal na televizi Nova nový detektivní seriál z prostředí advokátní kanceláře Dáma a Král. V hlavních rolích Matěj Hádek, Tereza Hofová a Miroslav Donutil. Hlavním scenáristou je Štefan Titka, hlavním režisérem je Vladimír Michálek, producentem Bionaut Vratislava Šlajera, který pro Českou televizi dělal Svět pod hlavou a s Donutilem Doktora Martina.

Empresa Media spouští web ŽenyDívky.cz

Linda Kholová (vlevo) a Venuše Baxová. Foto Empresa Media

Linda Kholová (vlevo) a Venuše Baxová. Foto Empresa Media

Vydavatelství Empresa Media spustilo nový obsahový web ŽenyDívky.cz, s podtitulem I ženy mají své weby od majetkově spjaté agentury Médea Creativity, určený ženám a dívkám. Šéfredaktorkami webu jsou Linda Kholová a Venuše Baxová. Kholová jinak v Emprese šéfuje týdeníku Instinkt, Baxová má na starosti tištěné časopisy pro dti a náctileté Animáček, Top dívky a Popcorn. Web cílí na ženy každého věku. Inzerci prodává Impression Media.

Články web přináší původní, vytváří je kolektiv autorů tištěných časopisů vydavatelství a externisté. „Jedná se o další formu využití kvalitního obsahu, který čtenářům nabízíme v rámci titulů, jako je například časopis Instinkt nebo Exkluziv. Čtenářky se mohou těšit na kvalitní fotografie, původní rozhovory nebo soutěže o hodnotné ceny,“ slibuje výkonný ředitel Empresa Media Daniel Köppl.