Energetické nápoje Samurai Shot uvádí Maté Green v plechovce

Český výrobce přírodních energetických nápojů Samurai Shot uvedl plechovku jako nové balení Maté Green. Podle majitelů firmy Jaromíra Horáka a Martina Solničky je to reakce na rostoucí oblibu nápojů v plechovce a na preference zákazníků. Firma jinak nápoje prodává zejména ve skleněných lahvích nebo v případě limonády i v menších sudech. Od loňska nabízí jako doplněk placatku. Cena za plechovku o objemu 250 ml je 39 Kč, je v ní 80 mg kofeinu z maté.

Nová plechovka Samurai Shot Maté Green

Nová plechovka Samurai Shot Maté Green

„Navazujeme na předchozí plechovku Matcha Gun Powder, která vzbudila velký zájem, proto jsme se rozhodli navázat a přicházíme s Maté Green. Zákazníci mají o plechovky celkově zájem, je to pohodlné na cesty a zejména v případě Matchy se jednalo o dva a půl krát silnější drink než klasické energy drinky, což si řada zákazníků moc pochvalovala. Nicméně nynější plechovka je určena širší veřejnosti, tedy je nápoj o něco méně silný, snížili jsme i cenu a vyladili s Matěm Mišíkem, autorem veškerého našeho designu,“ uvedli Horák a Solnička. 

Nápoj se se vyrábí z byliny yerba mate. S distribucí začala Samurai shot od poloviny července. „Co se týče distribučních kanálů, primárně je to v tuto chvíli v našem sídle Samurai shot, který je zároveň barem i výdejnou eshopu, a to v Holešovicích,“ řekla majitelé Samurai shot. V současné chvíli firma jedná s dalšími distributory, včetně benzínových pump a supermarketů, expandovat chce do gastra i do retailu. Produkty Samurai shot se dají pořídit v síti Makro a v prodejnách s čajem Oxalis. 

Plechovky chtějí Horák se Solničkou postupně zařadit do stálé nabídky, v letošním roce by měli začít prodávat i další příchuti.