V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Equa bank nabízí platby a výběry z bankomatů přes Google Pay

Equa bank v Česku zavádí platby prostřednictvím online platebního nástroje Google Pay. K zaplacení stačí zaregistrovat platební kartu banky do mobilní aplikace Googlu, a poté lze platit v kamenných obchodech,  e-shopech nebo v aplikacích. S nástrojem jde také vybírat z bankomatů.

„Platby s Google Pay jsou jednoduché, rychlé a bezpečné. Instalace a využívání této platební metody je pro klienta zcela zdarma. Další výhodou je, že při platbě prostřednictvím Google Pay se údaje ze skutečné karty klienta nikdo nedozví a veškeré informace tak zůstávají v bezpečí,“ tvrdí Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank. Mezi další banky v Česku, které Google Pay podporují, patří Komerční banka, mBank, Moneta Money Bank nebo J&T.

Aplikaci Google Pay mohou využívat uživatelé zařízení se systémem Android 5.0 nebo vyšším a technologií NFC. Při platbách do 500 Kč stačí telefon k platebnímu terminálu pouze přiložit, podobně funguje i výběr u bankomatů s bezkontaktní čtečkou karet. U vyšších částek musí zákazník telefon odemknout PINem.