V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Erotický magazín Intim Night televize Barrandov moderuje Heidi Janků

Pořad je prvním počinem, v němž se spojuje produkce televizní a tiskové divize vydavatelství Empresa Media.

Tváře magazínu Intim Night. Foto: Tomáš Nosil

Tváře magazínu Intim Night: Štěpánka Decastelo, Denisa Jeřábková, Heidi Janků, Olga Path Štiplová. Foto: Tomáš Nosil

Zpěvačka Heidi Janků bude hlavní tváří chystaného erotického týdenního magazínu Intim Night, který uvede televize Barrandov, poprvé v pátek 7. prosince od 22.30. Sekundovat ji jako reportérky budou Štěpánka Decastelo, Denisa Jeřábková a Olga Path Štiplová. Pořad má obsahovat „reportáže o sexu, intimitě a lásce“, mimo jiné „z ložnic českých celebrit“, či „vstupy renomovaných sexuologů a psychologů“.

„Hledali jsme zralou atraktivní ženu, která má náboj, zkušenosti, ale na sex a intimitu se dokáže podívat s humorem a nadhledem. Z mnoha diskutovaných známých jmen naplnila Heidi Janků naše představy nejlépe,“ vysvětluje Marek Stoniš, programový ředitel televize Barrandov a zároveň vedoucí týdeníku Instinkt - s jeho redakcí a s redakcí bulvární Sedmičky obsah magazínu vzniká.

Všechna tři média mají téhož majitele, vydavatelství Empresa Media Jaromíra Soukupa, a pořad Intim Night je prvním počinem, v němž se produkce televizní a tiskové divize spojuje. Reportáže z Intim Night mají dostávat i „papírovou“ podobu ve zmíněných dvou časopisech.