Ze zájemců o členství v Radě ČT vystoupili ve čtvrtek před poslanci nejvýrazněji Vlastimil Venclík a Tomáš Němeček. Rozhodovat se ale samozřejmě nebude jen podle kvality vystoupení při veřejném slyšení, kandidátům ostatně z osmnáctičlenného volebního výboru naslouchala vesměs jen pětice poslanců – Golasowská (KDU-ČSL), HolomčíkMartínek (Piráti), Juchelka (ANO) a Španěl (SPD). Mohli se ovšem spolehnout na aktivistu Jana Šinágla, který se kandidátů ptal s nimi.

Etnetera digitální agenturou Makra, střídá Actum+

Velkoobchodní společnost Makro Cash & Carry ČR si v uzavřeném tendru vybrala novou digitální agenturu. Je jí Etnetera, nahradí dosavadní agenturu Actum+ a bude pro české Makro připravovat emailové kampaně, spravovat web a zpracovávat webovou analytiku. Začne na tom pracovat se začátkem roku 2018.

Při výběru měly rozhodnout technické kompetence a kvalita zpracovaných návrhů, Etneteře navíc pomohl rozsah kompetencí celé skupiny. „Zaměřovat se budeme především na rozvoj vícekanálového přístupu k zákazníkům, individualizaci nabídek a komunikaci služeb souvisejících s podporou konkrétních potřeb zákazníků,“ přiblížil Jan Koutný, manažer e-commerce Makra.