Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Euromedia koupila distributory Folio a Bookretail

Knižní skupina Euromedia Group posílila v oblasti cizojazyčné literatury a e-commerce, dvěma novými akvizicemi reaguje na rostoucí trend přesunu prodeje z kamenných knihkupectví na internet a zároveň získává nový knižní segment. Koupila totiž společnosti Folio Viktora Hakena a Pavla Mencla, specializující se na distribuci cizojazyčné literatury na tuzemský knižní trh, a Bookretail Jana Nixe, Vladimíra Slavíka a Štěpána Jeřábka, jež provozuje e-shop Levneucebnice.cz a též knihy distribuuje.

Knižní velkoobchod Euromedia Group, který v Česku funguje od jara 1991, patří od letoška pod skupinu e-shopů Rockaway, vedenou Jakubem Havrlantem. Zahrnuje nakladatelské značky Knižní klub, Odeon, Ikar, Universum, Yoli, Esence, Pragma a také Pikola, novou značku, pod níž od letošního 1. května vychází dětská literatura.