Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Eva Dreyfus se z Goodbaby vrací do Coca-Coly

Specialistka na sociální média se má v evropské divizi Coca-Coly starat o aplikaci Woah.

Eva Dreyfus. Foto: David Bruner

Eva Dreyfus. Foto: David Bruner

Půl roku vydržela v Goodbaby, nadnárodním výrobci dětských sedaček a kočárků, Eva Dreyfus (nedávno se podruhé vdala, známá je pod svým příjmením z předchozího manželství Eva Liba). Do firmy, v jejímž vedení působí Martin Poš a Jan Řežáb, nastupovala v srpnu 2016, na pozici head of engagement, starala se o marketing v digitálním prostředí. Od března 2017 se vrací k výrobci nealko nápojů Coca-Cola, odkud předchozí rok přišla.

Předtím pracovala v české pobočce Coca-Coly jako social media manager, strávila tam dva roky, pracovala přitom hlavně s influencery Terezou Hodanovou alias Teri Blitzen a Jonášem Čumrikem alias Johny Machette.

Teď bude v Coca-Cola Central Southern Europe na pozici content & brand PR manager pro novou aplikaci Woah (zkratka z Where Only Awesome Happens). „V porovnání s moji bývalou pozicí v Coca-Cole to bude velká změna. Dostávám se hodně od social marketingu, jelikož moje hlavní zaměření bude na aplikaci samotnou a také na spolupráce s partnery a samozřejmě s influencery,“ řekla Médiáři.