Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Eventový Euro Hub v Mladé frontě vede Novotný

Vydavatelství Mladá fronta Františka Savova zakládá novou divizi Euro Hub. Pod značkou týdeníku Euro v ní hodlá rozvíjet pravidelné odborné i společenské akce a projekty, letos konkrétně Euro Business Breakfast, Euro Business Club, Euro Konference, Euro Regional, Euro pro export a Euro Regional pro export. V divizi se soustředí také všechny eventové aktivity dosud realizované v divizi Medical Services. Jedná se především o desítky odborných akcí určených lékařům a specialistům ve zdravotnictví, dále společenské akce jako Ples sester, a soutěž Sestra roku a Lékárník roku.

Karel Novotný

Karel Novotný

Ředitelem nové divize Euro Hub se stal Karel Novotný, který tak rozšířil svoje dosavadní působení v Mladé frontě, kde od roku 2013 vede divizi Medical Services. Obchodní ředitelkou divize bude Kristína Kupcová, která dál povede taky obchod divize Medical Services.

Kristína Kupcová

Kristína Kupcová