Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Eventy na klíč od Promoteri.eu řeší Pekárek

Lukáš Pekárek

Lukáš Pekárek

Manažerem eventů v agentuře Promoteri.eu se v říjnu stal Lukáš Pekárek. Na nově vzniklém postu je zodpovědný za komplexní řízení akcí pro agenturní klienty, vedení eventového týmu a jeho agendy. Stará se i o klientský servis a řešení kreativních konceptů. Před nástupem do agentury působil mimo jiné v e-shopu Alza.cz a naposledy v Mall.cz, kde zastával roli fashion designera. V těchto firmách sbíral zkušenosti s koordinací a řízením lidských zdrojů.

Přípravě akcí na klíč se agentura věnuje dlouhodobě. „Dlouhá léta akce na klíč pro vybrané klienty vytváříme, ale nikdy jsme tuto službu neavizovali, aktivně nenabízeli a neměli jsme pro ně ani realizační tým. Nyní jsme to změnili. Pokud totiž dodáváme lidi na různé akce, klienti nechtějí řešit zajištění s několika dodavateli, ale ideálně chtějí mít vše pod jednou střechou,“ uvedl k příchodu nového kolegy majitel agentury Vít Krčmář.