Evropa 2 chce protáhnout ráno, vrací se Bouček

Libor Bouček. Foto: Petr Kurečka

Libor Bouček. Foto: Petr Kurečka

Rádio Evropa 2 upravuje své programové schéma, s cílem protáhnout ranní prime time a přinést tak zadavatelům reklamy další prostor pro možné speciální operace, se stejným zásahem jako má Ranní showLeošem MarešemPatrikem Hezuckým mezi 6. a 9. hodinou. Napojí tak na ni od 9 do 12 hodin pořad AfterpartyLiborem Boučkem, který se na Evropu 2 vrací ze sesterské Frekvence 1. Tam odcházel před čtyřmi a půl roky, předloni se tam přesunul na popolední vysílání. Prostřednictvím Boučkovy show se na Evropu 2 vrací i Jakub Kohák, bude mít novou rubriku Sprostějov aneb Slovník sprostých slov. Předtím vysílal s Marešem a Hezuckým.

Ondřej Urban, Petr Říbal. Foto: Petr Kurečka

Ondřej Urban, Petr Říbal. Foto: Petr Kurečka

Evropa 2 začátkem letoška přidala do Ranní show zpěvačku Victorii Velvetloni zahájila večerní vysílání s trojicí dam 3v1. Teď mění moderaci podvečerního bloku Vyber si na maxximum od 18 do 20 hodin. Petra Cerhu alias Nastyho střídá dvojice z víkendu Petr ŘíbalOndřej Urban. Beatboxer, moderátor a komik Nasty bude dál dělat hudební žebříček Evropa 2 Music Chart, s čímž se má víc zaměřit na videoobsah pro weby a sociální sítě rádia. Víkendové vysílání dostala mladá moderátorka Barbora Krčmová.

Programové schéma Evropy 2 ve všední dny

čas blok
- rubriky
moderují
6 - 9 Ranní show
- Svět podle Victorie
- Zpátky do minulosti
- Česká volba
Leoš Mareš
Patrik Hezucký
9 - 12 Afterparty
- Kultovka Evropy 2
- Sprostějov aneb Slovník sprostých slov s Jakubem Kohákem
Libor Bouček
12 - 15 Maxximum muziky
- Kdo co kde kdy a s kým
- Flashback Evropy 2
Pavel Cejnar
15 - 18 Odpolední show
- Vytoč mámu
- Soundtrack
Tomáš Zástěra
Veronika Koko Kokešová
18 - 20 Vyber si na maxximum Ondřej Urban
Petr Říbal
20 - 22 3v1 Veronika Arichteva
Nikol Štíbrová
Martina Pártlová

Ranní show Evropy 2 je z dlouhodobého hlediska nejúspěšnějším obchodním produktem mediálního domu Lagardere, který Evropu 2, Frekvenci 1 a také rádia Bonton, Dance a Pigy provozuje. „Hned za Ranní show následuje Odpolední show, která je ale dokonce z hlediska poslechovosti ještě úspěšnější než ranní vysílání,“ uvádí Lagardere.