Piráty iniciovaný bod čtvrteční schůze poslaneckého volebního výboru, týkající se sporu o reportáž Janka Kroupy o Agrofertu, oproti úterní schůzi příslušné senátní komise nové argumenty nepřinesl. Nad rámec známého řekl generální ředitel René Zavoral jen, že ve veřejnoprávním rádiu zruší část tabulkových míst a že kromě předžalobní výzvy od Agrofertu registruje rozhlas i další, rovněž na Kroupovu reportáž, a to z roku 2015. Reportér Kroupa se schůze neúčastnil.

Evropa 2 spouští další dvě webová rádia, pro náctileté

Mediální dům Lagardere začal v Česku s webovými rádii v říjnu 2008.

Provozovatel Evropy 2, hudební stanice zaměřené na mladé, spustila s dubnem na internetu další dva proudy, webová rádia nazvaná TeenAge a TeenAge Rock.

„TeenAge má přehrávat to nejlepší ze současného ‚mladého‘ popu, TeenAge Rock bude naopak o něco tvrdší a hutnější,“ přiblížil provozovatel.

Mezi interprety budou Justin Bieber, Miley Cyrus, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Selena Gomez, 30 Seconds To Mars, Good Charlotte, Simple Plan nebo Linkin Park.

Lagardere začalo s webovými rádii v říjnu 2008, tehdy spustilo třicet streamů různých hudebních žánrů ve spolupráci s českou portálovou jedničkou Seznam.cz. Od ledna 2011 ale spolupracuje s konkurenční dvojkou Centrum.cz na stránce RadioCafe.cz.