Evropa 2 vrací Hejdovou a 3v1 posouvá na 22.00

Zorka Hejdová

Zorka Hejdová

Celoplošné rádio pro mladé Evropa 2 upravuje pro rok 2019 své programové schéma. Do rádia se vrací moderátorka Zorka Hejdová, bude vysílat každý všední den od 18 do 20 hodin v bloku nazvaném Maxximum muziky. Od 20 do 22 hodin půjde ve všední dny Večer na maxximum moderátorů Ondřeje UrbanaPetra Říbala. Z 20. na 22. hodiny se tak přesunuje start dvouhodinové show 3v1 Martiny Pártlové, Veroniky ArichtevyNikol Štíbrové, která se dosud vysílala od pondělí do čtvrtka právě od osmi večer. Teď tedy půjde o late night show.

3v1

Pártlová, Arichteva, Štríbrová aneb 3v1

„U tohoto produktu dlouhodobě sledujeme zvýšený zájem nejen ze strany posluchačů, ale také ze strany zadavatelů reklamy. Zejména pak těch, kteří se rádi propojují se senzachtivým a provokativním obsahem a nebojí se riskovat. Právě proto jsme se rozhodli z večerní show udělat late night show vysílanou až po 22. hodině. Díky pozdějšímu vysílacímu času umožníme dámám plně rozvinout jejich dialogy, které jsou nejen velmi osobní a otevřené, ale také často na hraně,“ říká Martina Říhová, výkonná ředitelka mediálního domu Active, který Evropu 2 provozuje.

Do večerního vysílání Urbana s Říbalem bude v čase 20.40 patřit rubrika Song za trest. Do víkendového schématu pak rádiu zařadilo rubriku Víkendový rockový hudební šrapnel a vtipy a postřehy s Chuckem Norrisem. „Koncem minulého roku jsme do vysílání nasadili tři nové rubriky - Hvězdnou radu Jakuba Koháka, rádiový formát standup show Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show a hudební rubriku Kultovka Evropy 2. Nyní přistupujeme k druhé fázi úpravy programového schématu a zaměřujeme se na podvečerní a večerní vysílací sloty a posílení víkendového programu,“ doplňuje Říhová.