Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Expres FM uvádí večerní show a o víkendu Vévodu

Vladimír Pavlík a Veronika Koloušková

Vladimír Pavlík a Veronika Koloušková

Pražské rádio Expres FM vešlo do roku 2018 s novou večerní show Večer na Expres FM. Vysílá se každý všední den od 17 do 20 hodin, jejími moderátory jsou Veronika Koloušková a Vladimír Pavlík, v programu jsou i hosté. „Formát netradiční večerní show jsme do programu plánovali zařadit už delší dobu. Chceme, aby se stala pohodovou, živou a nekorektní formou zábavy i relaxu po práci,“ říká Filip Žemlička, programový ředitel Expres FM.

Koloušková na Expres FM dosud vedla dopolední vysílací slot od 10 do 13 hodin, v němž ji od ledna nahradila dlouholetá moderátorka Barbara Hacsi. Pavlíka v programu Víkend na Expres FM vystřídá nový hlas Martina Vévody, v sobotu a v neděli vždy od 13 do 17 hodin. Vévoda vzešel z loňského konkurzu stanice, dosud s moderováním zkušenosti nemá. Je známý z reality show Robinsonův ostrov televize Nova.

Martin Vévoda

Martin Vévoda

Z programového schématu Expres FM pro rok 2018 zároveň mizí Pavlíkův pořad Rap Time, uvedený před rokem, který se zaměřoval na tuzemskou i světovou rapovou scénu.