Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Externí komunikaci E.on přebírá Slavíková

Martina Slavíková

Martina Slavíková

Externí komunikaci energetické společnosti E.on od ledna vede Martina Slavíková, zároveň je i novou tiskovou mluvčí skupiny E.on v Česku. Spolu s PR týmem a kolegy z marketingu se bude snažit o posílení značky u stávajících i potenciálních klientů, cílem je také být více vidět v regionech. Slavíková dříve pracovala jako tisková mluvčí pro Českou spořitelnu a ČSOB. Na starosti měla mimo jiné komunikaci inovačních projektů, elektronického bankovnictví či CSR. V oboru se pohybuje přes 10 let, zkušenosti získala v televizi Barrandov, agentuře Médea Public Relations nebo na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

Dosavadní vedoucí komunikace Vladimír Vácha přechází po 16 letech do společnosti E.ON Distribuce na pozici vedoucího Správních a centrálních činností distribuce. V koordinaci se Slavíkovou se bude starat také o krizovou komunikaci při mimořádných situacích a propagaci distribučních témat.