A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Externí komunikaci E.on přebírá Slavíková

Martina Slavíková

Martina Slavíková

Externí komunikaci energetické společnosti E.on od ledna vede Martina Slavíková, zároveň je i novou tiskovou mluvčí skupiny E.on v Česku. Spolu s PR týmem a kolegy z marketingu se bude snažit o posílení značky u stávajících i potenciálních klientů, cílem je také být více vidět v regionech. Slavíková dříve pracovala jako tisková mluvčí pro Českou spořitelnu a ČSOB. Na starosti měla mimo jiné komunikaci inovačních projektů, elektronického bankovnictví či CSR. V oboru se pohybuje přes 10 let, zkušenosti získala v televizi Barrandov, agentuře Médea Public Relations nebo na Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze.

Dosavadní vedoucí komunikace Vladimír Vácha přechází po 16 letech do společnosti E.ON Distribuce na pozici vedoucího Správních a centrálních činností distribuce. V koordinaci se Slavíkovou se bude starat také o krizovou komunikaci při mimořádných situacích a propagaci distribučních témat.